FreedomSilk

By Olciia99 - 11:18 Hejka kochani ! Dzisiaj post trochę z innej tematyki, ale mam nadzieję, że i takie się wam podobają. Chciałabym się dzisiaj skupić na firmie FreedomSilk. Może najpierw zacznę od tego jak ta firma powstała, ponieważ z tym wiąże się ciekawa historia. W 2013r założycielka tej firmy przechodziła leczenie trądziku co sprawiło, że skóra stała się wrażliwa, a włosy zaczęły się przerzedzać. Jej dermatolog zasugerował aby spała ona w jedwabnej pościeli. Pomimo wielu poszukiwań m.in w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Japonii i Francji nie udało jej się znaleźć. Po zdobyciu głębszej wiedzy zdecydowała iż najlepszym jedwabiem będzie ten, który pochodzi z Chin. W końcu jedwab był pierwotnie odkryty w Chinach i był pożądanym sekretem przez tysiąc lat. Firma postanowiła znaleźć najlepszego producenta jedwabiu, który oferował najwyższą jakość 100% naturalnego i czystego jedwabiu. Był on wolny od toksyn i delikatny dla skóry. I tak o to w ten sposób powstała firma o nazwie FreedomSilk. 

Firma gwarantuje iż wszystkie produkty (oprócz tych oznaczonych na stronie) są wykonane z czystego i naturalnego włókna jedwabiu morwy uprawianego na najlepszych farmach w Chinach. W procesie produkcyjnym nie dodaje się chemikaliów ani nie używa się maszyn, które mogłyby zaszkodzić jakości jedwabiu. Firma oferuje darmowe próbki jedwabiu, aby klient nie miał żadnych wątpliwości. FreedomSilk dba o dobry sen swoich klientów poprzez stworzenie najbezpieczniejszego, najwygodniejszego i najzdrowszego środowiska. Każdy etap produkcji jest ściśle nadzorowany. Ponadto na produktach widnieje etykieta OEKO-Tex, która oznacza iż produkt jest sprawdzony i bezpieczny.
Chciałabym wspomnieć jeszcze o jednej bardzo ważnej kwestii. Częstym zadawanym pytaniem jest jak kołdra wykonana z jedwabiu może być odpowiednia zarówno w zimę i w lato. Odpowiedź jest prosta. Kołdra posiada szczególną funkcję jaką jest pochłanianie i uwalnianie wilgoci, dzięki czemu sprawia ona, że środowisko do spania pozostaje w stałej temperaturze niż większość kołder wykonanych z innych tkanin. 

W swoim asortymencie firma posiada takie produkty jak silk pillowcase (poszewki na poduszki), silk bedding (kołdry oraz zestawy kołder), silk sleepwear (bielizna nocna) oraz inne akcesoria. Zachęcam do zapoznania się z całą gamą produktów ! 

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze